Дві години з Бахом | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Дві години з Бахом
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела
Кацал Дмитро Миколайович
м. Львів
20 березня 2016, неділя, 05:30
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Дві години з Бахом

Програма:
Концерт № 5 для фортепіано з оркестром F-moll
Кантата № 4 для хору, оркестру та солістів 
«Christ lag in Todes Banden, BWV 4»
Кантата № 21 для хору, оркестру та солістів 
«Ich hatte viel Bekümmernis, BWV 21»

 


У Концертному залі ім. Ст. Людкевича Львівської обласної філармонії Капела «ДУДАРИК» та Львівська обласна філармонія презентують концертну програму  «Дві години з Бахом».
Починаючи з цього концертного сезону і надалі хорова капела «Дударик» презентуватиме для львівської публіки концертну програму «Дві години з Бахом», в якій звучатимуть прем’єри, так і загальновідомі твори з величезної спадщини видатного композитора Йоганна – Себастьяна Баха. Цього року «Дударик» представить Львову прем’єру Кантати № 4 для хору, оркестру та солістів «Christ lag in Todes Banden» та Кантату № 21 для хору, оркестру та солістів «Ich hatte viel Bekümmernis», котра виконувалась капелою «Дударик» у Львові 30 років тому. Концерт № 5 для фортепіано з оркестром F-moll, в якому солюватиме блискуча піаністка, а водночас і концертмейстер капели «Дударик» Ольга Білас. Акомпонуватиме «Бах-оркестра» – це є кращі музиканти - інструменталісти Львова. 

Соло сопрано виконає Агнєшка Тиравська – Копєц (м. Люблін, Польща), котра також є неперевершеною флейтисткою і виконає Скерцо з сюїти №2 для соло флейти з оркестром H-moll. Мецо-сопрано – солістка Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Тетяна Вахновська, котра вже тривалий час плідно співпрацює з капелою «Дударик». Тенор і бас – вихованці капели «Дударик» Назар Лозинський і Назар Омельчук, що вже мають у своєму доробку сольні партії у «Різдвяній ораторії» Й.-С. Баха, «Великій месі До-мінор» В.-А. Моцарта, кантат М. Лисенка «Радуйся, ниво неполитая», «Б’ють пороги» та інші.

Виконання Кантати № 21 збурило велику хвилю ностальгії у багатьох колишніх співаків «Дударика», котрі у 1986 році вперше її виконували у Будинку органної та камерної музики під батутом незмінного художнього керівника капели «Дударик», тепер уже Народного Артиста України Миколи Кацала. 
Постановник і диригент програми – Дмитро КацалКолективи: Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"
Диригенти: Дмитро Кацал
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg