ДУДАРИК – ШЕВЧЕНКО REVOLUTION | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
ДУДАРИК – ШЕВЧЕНКО REVOLUTION
Соловій Софія
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела
Кацал Дмитро Миколайович
м. Львів
11 березня 2018, неділя, 06:30
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
ДУДАРИК – ШЕВЧЕНКО REVOLUTION

Змінюються часи і покоління, але пріоритети і цінності незмінні. Ми влаштовуємо REVOLUTION у сприйнятті Шевченка, щоб відкрити у ньому свого сучасника. Капела «Дударик», академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, Микола Кортуняк, неперевершена оперна діва Софія Соловій, неймовірна Оксана Муха, «Rock Orchestra» та інші виконавці – віршами сучасного і позачасового Шевченка!

Добрі старі традиції Шевченкових вечорів у новому обрамленні – це новий проект капели «Дударика» «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION»! Від класики до року – це сучасний і завжди актуальний Тарас Шевченко!

«ШЕВЧЕНКО REVOLUTION» – це сучасний і важливий концерт, на якому вартує побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про нього і, можливо, щось про себе.

«Навіть не уявляв, якою пластичною може бути музика у синергії з віршами Шевченка. «Садок вишневий» цього разу опинився в Тіролії, до «Зоре моя, вечірняя» акомпонує Бетовен, «Якби з ким сісти хліба з‘їсти» в бостонському блюз-кафе, «Чи буду жить я на Україні, чи ні» – у R&B районах Нью Йорку, і, звичайно, Лисенкові постромантичні елегії. Чи не сучасник той Шевченко? Приходьте, посмакуємо разом!», – розповідає автор ідеї та аранжувань Дмитро Кацал.

Попереджаємо: починається «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION» на сцені, потім у головах, а закінчується зміною в середині країни! Дата початку «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION» – 11 березня, Львівська філармонія, 16:00 та 18:30 год.

Виконавці:
ЛЬВІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЧНА ЧОЛОВІЧА ХОРОВА КАПЕЛА «ДУДАРИК»
ОКСАНА МУХА
СОФІЯ СОЛОВІЙ – СОПРАНО
ТЕТЯНА ВАХНОВСЬКА — МЕЦО-СОПРАНО
ТАРАС РІЗНЯК
МИКОЛА КОРНУТЯК – ТЕНОР
«ROCK ORCHESTRA»
ДМИТРО КАЦАЛ – ДИРИГЕНТ


Колективи: Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"
Виконавці: Софія Соловій
Диригенти: Дмитро Кацал
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg