Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики»
Рунчак Володимир Петрович
Скорик Мирослав Михайлович
Цепколенко Кармелла
Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики»
22 -24 квітня, м. Одеса
5 квітня 2017, середа

Щорічний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики» в Одесі зараз є одним з найбільших та найінформаційніших фестивалів Нової музики в Україні, який наголошує на театралізації перформансів в комбінації з візуальними, мультимедійними, відео- та кіноакціями.

Особливість фестивалю становить 48-ми годинна нон-стоп дія (точніше дві 12-ти часові сесії) на 3-му тижні квітня (з 22 по 24 квітня у цьому році).

Музичні перформанси театралізуються в поєднанні з візуальними арт-акціями, звуковими, відео, кіно та мультимедійними інсталяціями.

Новітні методи діяльності спиратися на неординарні ситуації для публіки.

Фестиваль сприяє усіх напрямках авангарду, сучасних і пост-сучасної музики, у тому числі живої електроніки, на магнітній стрічці та/або комп'ютерної музики. 

Унікальність цієї мистецької акції полягає в тому, що він моделюється за логікою композиторського мислення та відповідно до авторської концепції як 48-годинна подія, де органічно сполучаються різноманітні види мистецтв. Це – свого роду безперервна музична вистава, підчас якої створюється ґрандіозна композиція-перформанс із особливою атмосферою, в якій беруть участь як глядачі, так і виконавці. 


Концепція Фестивалю залишається тією ж самою: велика міжнародна подія з Нової музики за участю музикантів, композиторів, музикознавців та менеджерів культури з усього світу.


Метою є поєднання Нової музики з новою фестивальною формою, демонстрація українському глядачеві нових напрямків Нового мистецтва, сприяння інтеграції Української музики до світової культури. Мета полягає в тому, щоб об'єднати нову музику з новою формою фестивалю, щоб продемонструвати нові тенденції нової музики українському слухачеві (близько 2000-3000 глядачів), щоб сприяти інтеграції української музики до всесвітньої музичної культури. 

Особливістю 23-го фестивалю є широке використання театральних форм та жанрів.





Країни-учасниці: Австралія, Австрія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Греція, Еквадор, Ізраїль, Ісландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, США, Україна, Франція, Швейцарія, Швеція, Чилі.
23-ий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "Два дні й дві ночі нової музики" включає в себе твори КОМПОЗИТОРІВ: 
F. Allahverdi (AZ), Z. Almashi (UA), M. Carro (ES), O. Chornyi (UA), M. Chyrzynski (PL), A. Gronau (P L), M. Golden (IL), G. Hochman (IL), M. Kaul (DE), M. Khshanovsky (UA), A. Koshelev (UA), G. Koshinski US), O. Kozarenko (UA), V. Kyianytsia (UA), D. Lang (DE), A. Malinich (UA); K. Maydenberg-Todorova (UA), A. Merkchel’ (UA), K. Palacheva (UA), S. Pilyutikov (UA), A. Rovner (RU/US), V. Runchak (UA), J. Rüffert (DE), L. Samodayeva (UA), M. Shavel (UA), O. Shchetynsky (UA), M. Shved (UA), S. S. Smith (US), L. Sydorenko (UA), P. Thoegersen (US), A. Tichoplav (UA), A. Tomlionova (UA), K. Tsepkolenko (UA), I. Volante (IT), K. Voroniuk (UA), A. Voytenko (UA), A. Zagaykevych (UA) and others.


Виконавців соло, дуо: 
D. Castro (EC) percussion, D. Chorba (UA) flute, K. Eurich (CH) soprano, I. Hlushjenko (UA) clarinet, N. Kachur-Nevska (UA) soprano, Y. Kusyak (UA) bassoon, O. Murachko (UA) oboe, L. Moskalenko (UA) piano, M. Perepelytsia (UA) piano, J. Reinhard (US) bassoon, L. Shutko (UA) violin, ISAKAR DUO (IT): I. Stabio saxophone & C. L. Sambataro piano; INNOVATION DUO (CH): A. Savytska & Ja. Dzialak violins; O. Pavlova (UA) piano, M. Skrypa (UA) violin and others.


Ансамблі та хори:
SOLO MUSICA EXEMPLARY CHILDREN’S CHOIR of SCHOOL TEACHING PRACTICE ODESSA NATIONAL A. V. NEZHDANOVA MUSIC ACADEMY (UA): artistic director and conductor Ye. Bondar (UA); STUDENTS CHOIR of ODESSA NATIONAL A.V. NEZHDANOVA MUSIC ACADEMY (UA): artistic director and chief conductor G. Liosnov, conductor H. Shpak (UA); ORIANA YOUTH FEMALE CHOIR (UA): artistic director and conductor H. Shpak (UA); KOLLEKTIV TOTEM: L. Collin (FR) concept/percussion, K. Zhang (AS) saxophone/percussion, N. Khasenova (RU) flute/percussion; KONTRA-TRIO (CH): M. Bischof contrabass querflute, Th. K.J. Mejer contrabass saxophone, L. Bachman tuba; THE HARMONIES of the WORLD STRING QUARTET (UA): N. Lytvynova violin, L. Piskun violin, I. Komarova viola, S. Scholz cello; artistic director; ENSEMBLE SENZA SFORZANDO (UA): M. Kostina flute, V. Gitin clarinet, D. Zhyvotyns’ky trombone, K. Mys’ voice, A. Sharamenko guitar, D. Castro percussion, P. Chaika, K. Melnychenko, Y. Talko violin, Y. Dovbysh cello, M. Shakhov double-bass, O. Perepelytsia piano, conductor, artistic director; PERCUSSION ENSEMBLE OF FREIBURG MUSIC UNIVERSITY (DE): M. Droll, A. Aixa; PERCUSSION ENSEMBLE OF LÜBECK MUSIC UNIVERSITY (DE): V. Seedorf, F. Stapelfeldt, S. Lee, artistic director B. Wulff and others.


Двадцять третій міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики
22 – 24 квітня, 2017


КОНЦЕРТ-ПРЕЛЮДІЯ ФЕСТИВАЛЮ
Програма
21 квітня 2017
12.30 – 14.00 Концерт-прелюдія 
Дмітрій Шостаковіч (RU) Соната оп. 134 (1968) для скрипки та фортепіано ~ 30`
Борис Лятошинський (UA) Соната (1926) для скрипки та фортепіано ~ 15`
Мирослав Скорик (UA) Соната №2 (1990) для скрипки та фортепіано ~ 17`
виконують Олександр Козаренко (UA) фортепіано
Лідія Шутко (UA) скрипка
(Велика зала Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, вул. Новосельського, 63)

15.00 – 16.30 Майстерня 
Джонні Рейнгард (US) фагот
(Мала зала Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, вул. Новосельського, 63)


Двадцять третій міжнародний фестиваль сучасного мистецтва
Два дні й дві ночі нової музики


22 – 24 квітня, 2017
Фестивальна програма
ПЕРШИЙ ДЕНЬ (22 квітня)

16.00 КОНЦЕРТ-ҐРАНД-СЦЕНА 1
Урочисте відкриття 
Частина I 
Н. А. Губер (DE) Clash Music (1988) ~ 3`
Частина II 
Джин Кошінскі (US) Концерт (2010) для марімби, перкусії та хору (I, III частини) (2010) ~ 10`
Виконують
ХОР СТУДЕНТІВ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМЕНІ А. В. НЕЖДАНОВОЇ (UA)
Художній керівник та головний диригент Григорій Ліознов (UA)
Диригент Галина Шпак (UA)
Солісти Даніель Фернандо Кастро Семенова (EC) перкусія
Олексій Лупашко (UA) перкусія
Іван Железяка (UA) перкусія
Яків Тарунцов (UA) перкусія
……………………. (..) Нова п’єса для квартету перкусійників ~ 10`
виконують
ПЕРКУСІЙНИЙ АНСАМБЛЬ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) 
Матіас Дрол (DE)
Арріго Аікса (IT)
ПЕРКУСІЙНИЙ АНСАМБЛЬ ЛЮБЕЦЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) 
Вера Зеєдорф (DE)
Флоріан Штапельфельд (DE)
Сеорім Лі (KR)
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, артистичний директор

18.00 КОНЦЕРТ-ҐРАНД-СЦЕНА 2
Частина I
Соло-Соліссімо 1 ДЖОННІ РЕЙНГАРД (US) фагот 
Джонні Рейнгард (US) Дюна (1990) ~ 9` up
Ґеорґ Фрідріх Гаас (AU) для Джонні Рейнгарда (2015) ~ 14` up
Антон Ровнер (RU/US) Балада (2016) для соло фагота в ладі з 128 нот в октаву (для соло фагота в строе из 128 нот в октаву) ~ 8` up
Світлана Буквіч (BA) Hard Rain, Johny (2015) ~ 6` up
Частина II
Дуель-Дует 1 ISAKAR DUO
ІЗАБЕЛЛА СТАБІО (IT) саксофон & КАРМЕЛО ЛУКА САМБАТАРО (IT) фортепіано
Ян ван Ландегем (ND) The Klaxo-phone (з циклу Три п’єси) (2012) для саксофона та фортепіано ~ 5` up
Володимир Рунчак (UA) Трохи музики на честь Адольфа Сакса (2013) для альта саксофона соло ~ 10` 
Емануель Вайль (UA/US) Expression op. 52 (1991) для альта саксофона і фортепіано ~ 6` up
Маріо Карро (ES) Chugaeri (2015) для альта саксофона і фортепіано ~ 6` up
Ян Стюарт (GB) Eremitani Sonata (3-я частина Allegro) (1993) для альтового саксофона і фортепіано ~ 5` up

19.30 Соло-Соліссімо 2 ВІТАЛІЙ КИЯНИЦЯ (UA) фортепіано
Трістан Мюрай (FR) Мандрагора (1993) ~ 9`
Брайян Фернігоу (GB) Лема-Ікон-Епіграма (1981) ~ 13`
Віталій Кияниця (UA) Ейфорія (2016) ~ 6` 
Панайотіс Кокорас (GR) Західний полюс II (2009) для фортепіано та електроніки ~ 9`

20.30 НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ П’ЄРО 
ПАМ’ЯТІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА (20.12.1974 – 02.06.2016)
Арнольд Шенберг (AU) Місячний П’єро (1923) мелодрама для голосу та камерного ансамблю (Частина І) ~ 12`
Андрій Малініч (UA) П’єро та краса (2016) міні-моно-опера для двох голосів і ансамблю на вірші Шарля Бодлера і Поля Верлена ~ 15`
23 роки тому – відео пам’яті Василя Сліпака ~ 20`
Oleksander Kozarenko (UA) П’єро мертвопетлює (1994) камерна кантата для контра-тенора та ансамблю за віршами Михайла Семененка ~ 6`
виконують
АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO
Марія Костіна (UA) флейта
Володимир Ґітін (UA) кларнет
Деніс Животинський (UA) тромбон
Даніель Фернандо Кастро Семенова (EC) перкусія
Марина Перепелиця (Мохрякова) (UA) фортепіано
Андрій Малініч (UA) голос
Катерина Мись (UA) голос 
Ліліана Кушнір (UA) скрипка
Євген Талько (UA) скрипка 
Андрій Палух (UA) альт
Євген Довбиш (UA) віолончель
Микола Шахов (UA) контрабас
Олександр О. Перепелиця (UA) дириґент, артистичний директор

22.00 МУЛЬТИМЕДІЯ АНТРАКТ-ФАНТАЗІЯ 1 
KOLLEKTIV TOTEM 
Навчальний посібник № 6 До речі, як люди вчаться говорити? ~ 30` up
виконують 
Лео Коллін (FR) перформер, відео та дрібні предмети 
Кайю Чанг (AS) саксофон /перкусія 
Нурійя Хаcенова (RU) флейта /перкусія

23.00 КОНЦЕРТ-ФОЄ-СЦЕНА 1 (долі)
Подвійні Соло-Соліссімі 1
МАРИНА СКРИПА (UA) скрипка
Джон Корільяно (US) Примхи червоної скрипки (1999) ~ 10`
Сергій Пілютіков (UA) Фуете (2012) ~ 10` 
 Золтан Алмаші (UA) Зелена соната (2017) ~ 12`

КАРОЛІНА ОЙРІХ (CH) сопрано
Мортон Фелдман (US) Три голоси для Джоан-ля-Барбара: Шепіт,
Не акцентоване легато, Падає сніг (1982) для голосу та електроніки ~ 12`
Бріґітт Дітріх (СH) 010010 (2017) ~ 10` wp

ПЕРША НІЧ (23 квітня)
00.00 КОНЦЕРТ-ФОЄ-СЦЕНА 2 (долі)
Частина I 
Подвійні Соло-Соліссімі 2
ЗОЛТАН АЛМАШІ (UA) сello
Марцель Хижиньскі (PL) ForMS (2001) ~ 7` 
Олексій Войтенко (UA) Музика Еріха Занна (2016) ~ 11` 
Фірудін Аллахверді (AZ) Тоньюкук (2008) ~ 12`

АННА САВИЦЬКА (UA/CH) скрипка
Фабіан Мюллер (CH) Мрія Мунка (2010) ~ 6`
Золтан Алмаші (UA) Мелодія (2015) ~ 8`
Боріс Альворадо (CL) SAVA (2016) ~ 7` (написано для Анни Савицької)
Лоран Меттро (CH) Soliloque (1998) ~ 7`
Кармелла Цепколенко (UA) Соло-соліссімо (1999) ~ 8`

Частина ІI 
Стюарт Сондерс Сміт (US) Пісні I-IX (1981) для перкусійника-актора (дрібні перкусійні інструменти і різні предмети домашнього кухонного побуту) ~ 10`
Виконує Вера Зеєдорф (DE) перкусія
Філіп Гурель (US) Спіраль II (2001) для вібрафона ~ 8`
виконує Флоріан Штапельфельд (DE) перкусія
Давід Ланг (DE) Звільнена мелодія (2004) ~ 6`
виконує Сеорім Лі (KR) перкусія

03.00 ПАВЗА

ДРУГИЙ ДЕНЬ (23 квітня)
16.00 КОНЦЕРТ-ҐРАНД-СЦЕНА 3 
Частина I 
SOLO MUSICA ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ХОР ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМ. А. В. НЕЖДАНОВОЇ (UA)
Людмила Москаленко (UA) фортепіано
Художній керівник та диригент Євгенія Бондар (UA)
Кіра Майденберґ-Тодорова (UA) Ау... (2016) за текстом Генріха Сапґіра ~ 3` wp
Арне Мелнес (SE) Aglepta (1969) за текстом Бенґта Клінтберґа ~ 5` 
Ернст Тох (AU/US) Ґеоґрафічна фуґа (1930) ~ 3` 
Part II
Маттіас Каул (DE)… нічого не робити і чекати, спів почнеться ... рано чи пізно ... для зубних щіток та тарілок ~ 10`
Михайло Швед (UA) Відзвуки (2016) для трьох перкусійників ~ 6`
Ґеорґ Аперґіс (GR) Повернення додому (2013) для двох перкусійників ~ 9`
Вольфґанґ Рім (DE) П’єса (1989) для трьох перкусійників ~ 3`
виконує
ПЕРКУСІЙНИЙ АНСАМБЛЬ ЛЮБЕЦЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) 
Вера Зеєдорф (DE)
Флоріан Штапельфельд (DE)
Сеорім Лі (KR)

17.00 КОНЦЕРТ-ҐРАНД-СЦЕНА 4 
ПАМ’ЯТІ ЮЛІЇ ГОМЕЛЬСЬКОЇ (11.03.1964 – 04.12.2016)
Весінні потішки та примовки (1997) сценічна хорова кантата для дитячого хору, скрипки, перкусії та фортепіано ~ 10 ` 
performed by
SOLO MUSICA ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ХОР ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМ. А. В. НЕЖДАНОВОЇ (UA)
Художній керівник та диригент Євгенія Бондар (UA)
Дарья Станко (UA) скрипка
………………… (UA) перкусія 
Людмила Москаленко (UA) фортепіано
Із низин душі (1997) для струнного квартету ~ 9`
виконує 
СТРУННИЙ КВАРТЕТ ГАРМОНІЇ СВІТУ (UA)
Наталя Литвинова скрипка
Леонід Піскун скрипка
Ія Комарова альтівка
Сергій Шольц віолончель, артистичний директор

DiaDem-Julia для двох скрипок (2015) ~ 5`
виконують
Анна Савицька (CH) & Якуб Дзялак (CH) скрипки

Гуцулка – Танець для фортепіано та перкусійника (2006) ~ 7`
виконують
Віра Куусіку (UA) фортепіано
Арріго Аікса (IT) перкусія

Диптих I. Люлі від Юлі - Колисанка
II. Кучерява Катерина (2014) для жіночого хору та перкусійника ~ 7`
виконують
МОЛОДІЖНИЙ ЖІНОЧИЙ ХОР ОРІАНА (UA)
Художній керівник та диригент Галина Шпак (UA)
Даніель Фернандо Кастро Семенова (EC) перкусія

18.00 KONTRA-Trio (CH )
Мадлен Бішоф (CH) Акваріум 17 (2017) ~ 10`
Кармелла Цепколенко ( UA) …і вітер також живе… (2012) ~ 7`
Томас К. Й. Маєр (CH) Тартарський танок V (2015) ~ 8`
Рафал Запала (PL) Тріалог (2016) ~ 10`
Юлія Рюфферт (DE) На першому поверсі (2014) ~ 6`
Катаріна Розенберґер (CH) Tinguely Machine 2.0 (2010) ~ 6`
(Всі п’єси написані спеціально для KONTRA-Trio)
виконують
Мадлен Бішоф контрабас-флейта
Томас К. Й. Меєр контрабас-саксофон
Лео Бахман туба

19.00 АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO
Любава Сидоренко (UA) Інкрустації (версія 2016) для ансамбля ~ 8` wp
Анна Тіхоплав (UA) На узбережжі (2016) для фортепіано ~ 4` wp
Алісія Ґронау (PL) Agnezioni II (2011) для флейти соло ~ 7`
Кіра Майденберґ-Тодорова (UA) Завтра. Кантата за поезією Тетяни Положий для сопрано, кларнету, віолончелі, маримби, іграшкового піаніно та фортепіано (2017) ~ 7` wp
Андрій Меркель (UA) Effort (Зусилля) (2017) для флейти, кларнета, скрипки, віолончелі та фортепіано ~ 6` wp
виконують 
Марія Костіна (UA) флейта
Дар’я Чорба (UA) флейта
Володимир Ґітін (UA) кларнет
Даніель Фернандо Кастро Семенова (EC) перкусія
Марина Перепелиця (Мохрякова) (UA) фортепіано
Катерина Мись (UA) голос 
Євген Талько (UA) скрипка 
Євген Довбиш (UA) віолончель
Олександр О. Перепелиця (UA) фортепіано, дириґент, артистичний директор

20.00 КОНЦЕРТ-ФОЄ-СЦЕНА 3 (долі)
АНТРАКТ-ФАНТАЗІЯ 2
АЛЬОНА ТОМЛЬОНОВА (UA) 
Для Емілії (2015) для гобоя та фортепіано ~ 14` wp
Дві баґателі (2016) для камерної конструкції ~ 4` wp
Два вірши Влади Ільїнської (2017) ~ 5` wp
виконують 
 Дарья Чорбa (UA) флейта
Олександр Мурашко (UA) гобой
Ніна Качур–Невська (UA) сопрано
Олена Павлова (UA) фортепіано

21.00 СОЛО-СОЛІССІМО 3 ДЖОННІ РЕЙНГАРД (US) фагот
Монро Ґолден (IL) Tenkanis (2017) ~ 7` wp
Олександр Щетинський (UA) Lento Pensieroso (20..) ~ 6`
Джачінто Шелсі (IT) Maknongan (1976) ~ 4` 
Пітер Тоґерсен (US) Мрії, як маленькі фільми (2016) ~ 12` 
Джон Кейдж (US) 0’00” (1962) ~ 3` 
Джонні Рейнгард (US) Занзібар (1993) ~ 9` up

22.00 Дуель-Дует 2 ISAKAR DUO (IT):
ІЗАБЕЛЛА СТАБІО саксофон & КАРМЕЛО ЛУКА САМБАТАРО фортепіано
Ґілад Гохман (IL/DE) Пошук (2008) для альта саксофона та фортепіано ~ 6` up
Володимир Рунчак (UA) Homo Ludens (1991) для альта саксофона соло ~ 7` 
 Андреа Веццолі (IT) Льодовик (2016) для альта саксофона та фортепіано (присвячується ISAKAR DUO) ~ 6` wp
Кармело Лука Самбатаро (IT) Ніжні джунглі (2015) для альта саксофона та фортепіано ~ 6` up
Іліо Воланте (IT) Закликати експромт (2016) для альта саксофона та фортепіано (присвячується ISAKAR DUO) ~ 5` wp

22.30 АНТРАКТ-ФАНТАЗІЯ 3
Людмила Самодаєва (UA) 
Саламандра моно опера за віршами Октавіана Паца ( 2014) для сопрано, фортепіано та перкусії ~ 22` up
виконують 
Юлія Тімакова (UA) сопрано 
Марина Перепелиця (Мохрякова) (UA) фортепіано та перкусія

23.00 INNOVATION DUO (CH): 
АННА САВИЦЬКА & ЯКУБ ДЗЯЛАК скрипки
Боріс Альворадо (CH) VIVI (2016) для двох скрипок ~ 6`
Вальтер Фелдман (US) Se sont penchés dessus (2004-2005) для двох скрипок ~ 10`
Микола Хшановський (UA) ASHES (2016-2017) для двох скрипок ~ 8`
Кшиштоф Мейер Дуети Op.110 (2008) ~ 10`
Алла Загайкевич (UA) Внутрішні голоси скрипки (2017) дует з електронікою в «реальному часі» ~ 15`

ДРУГА НІЧ (24 квітня)
00.00 КОНЦЕРТ-ФОЄ-СЦЕНА 4 (долі)
-в майбутнє-
Марія Шавель-Петровська (UA, Лвів) Life (2017) для кларнету та електроніки ~ 8` wp
виконує 
Володимир Ґітін (UA) кларнет

Катерина Воронюк (UA, Одеса) Нова п’єса (2017) для флейта віолончелі та фортепіано ~ 7` wp
виконують Дар’я Чорба (UA) флейта 
Катерина Сербіна віолончель
Віра Куусіку фортепіано
Антон Кошелєв (UA, Одеса) Нова п’єса (2017) для маримби та електро- гітари ~ 8` wp
виконують Олексій Лупашко маримби 
……………. електро- гітари

Катерина Палачева (UA, Харків) Фантазія для тріо (2016) ~ 8` 
виконують Анастасія Будко скрипка
Олена Прокудова віолончель
Катерина Полачева фортепіано
Олександр Чорний (UA, Київ) Self-Destruction (2017) для ф-но, звукових об'єктів та електроніки ~ 8` wp
виконує Олександр Чорний фортепано та електроніка

01.00 Завершальні промови
ЕПІЛОГ
Аскель Массон (IS) Kím (2002) для малих барабанів ~ 6`
виконує Арріго Аікса (IT)
……………… (..) Нова п’єса (20..) для перкусії ~ 5`

виконують
ПЕРКУСІЙНИЙ АНСАМБЛЬ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) 
Матіас Дрол (DE)
Арріго Аіха (IT)
ПЕРКУСІЙНИЙ АНСАМБЛЬ ЛЮБЕЦЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) 
Вера Зеєдорф (DE)
Флоріан Штапельфельд (DE)
Сеорім Лі (KR)
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, артистичний директор

02.00 КІНЕЦЬ


Композитори:Володимир Рунчак, Мирослав Скорик, Кармелла Цепколенко
Концертний зал: Великий концертний зал Одеської обласної філармонії
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н
Джерело: facebook.com



Додати: Share on Facebook

Інші:

У Луцьку відбудеться міжнародний конкурс "Шопенівська весна"
До Дніпра приїхало 50 молодих музикантів
Найперша українська музична радіостанція UA: Радіо Промінь святкує 54-ліття!
На весь світ хай озветься, заграє бандура!
Романтичні мелодії
Відійшов у вічність відомий львівський органіст
Як наполегливий студент із Нігерії опановує гру на цимбалах у Кропивницькому
Шість суперновинок
"Симфонію двох роялів" зіграють Катерина Шапран і Балаж Фазекаш
13 квітня – 140 років від дня народження відомого диригента Арнольда Маргуляна
На фестивалі у Львові популяризуватимуть творчість аргентинського скрипаля українського походження
Школярі з Харкова перемогли на конкурсі молодих виконавців у Баку
У Сумах з успіхом проходять концерти-лекції Organum'a
Нацопера анонсує прем'єру осучасненого "Севільського цирульника"
Пішов з життя соліст Національної опери та народний артист України Іван Пономаренко
Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка: крок за кроком як це було
Велика втрата у музичному колі України
В Киеве и еще 50 городах пройдет День уличной музыки
“Польська Королівська опера”, “Гуцулка Ксеня” і “Танець вампірів” – Операфест Тульчин-2019 готується вражати сюрпризами
Вечір прем’єр
В Україні відновлюють міжнародний балетний конкурс імені Сержа Лифаря
Вперше в Україні гастролюватиме французький струнний квартет «DANOS»
Інтерв'ю з довічно ув'язненими жінками стали основою опери
Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана проводить конкурс на заміщення вакантних посад артистів джазового оркестру
Польсько-український музичний вечір Вітольд Лютославський – Валентин Сильвестров
У Вінниці знімають короткометражку про композитора та диригента Миколу Леонтовича
В Харківській обласній філармонії відбудеться перформанс від артистів зі Швейцарії та Франції
У Лондоні продали будинок, у якому Моцарт написав свою першу симфонію
Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурси на заміщення вакантних посад
Один з Гран-прі міжнародного конкурсу-фестивалю «Акорди Хортиці» отримали запоріжці
Квітка Цісик на театральній сцені. Вперше!
Хоровий спів у 150 дитячих голосів під супровід «Аркати». У Вінниці підбили підсумки «Music Camp International»
Хранитель української класики дасть органний концерт у Львові
Всеукраїнський конкурс на написання і постановку камерної опери у Львівській національній опері
Президент підписав указ про державні нагороди з нагоди Міжнародного дня театру
Українське радіо та RadioChoir_UA представляють концертну програму Зустріч епох Вівальді Гайдн!
Запорізька обласна філармонія може отримати статус «національної»
Моцартоманія...
Головна музична подія «Французької весни»: Гектор Берліоз «ЗАСУДЖЕННЯ ФАУСТА».
В Ужгороді відбудеться міжнародний музичний фестиваль
      © 2008-2018 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110816_3439.jpg