19-й Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ДВА ДНІ Й ДВІ НОЧІ НОВОЇ МУЗИКИ/2Д2Н відбуватиметься 20-22 квітня 2013 року в Одесі | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
19-й Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ДВА ДНІ Й ДВІ НОЧІ НОВОЇ МУЗИКИ/2Д2Н відбуватиметься 20-22 квітня 2013 року в Одесі
Алмаші Золтан Гаврилович
Перепелиця Олександр Олександрович
Чекалюк Володимир
Камерний оркестр Хмельницької філармонії
Драган Олександр
Перепелиця Олександр
Польова Вікторія Валеріївна
Цепколенко Кармелла
Пахота Іван
Шмурак Олексій
19-й Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ДВА ДНІ Й ДВІ НОЧІ НОВОЇ МУЗИКИ/2Д2Н відбуватиметься 20-22 квітня 2013 року в Одесі
19 квітня 2013, п'ятниця
Фестивальна програма

ПЕРШИЙ ДЕНЬ (20 квітня)
16.00 КОНЦЕРТ–ҐРАНД–СЦЕНА 1
Урочисте відкриття
Частина I
Н. А. Губер (DE) Clash Music для перкусії (1988) ~ 3`
Частина ІI
Джон Aльфіері (US) Фанфара для бубнів (1989) ~ 8` UP (Ukrainian Premiere)
Фарадж Караєв (AZ) Естафета для ансамблю перкусії (2003) ~ 8` UP
Андре Жоліве (FR) Концерт для флейти та ансамблю перкусії – Частина № 3 (1965) ~ 5`
Виконує
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) Беннет Добрік (DE)
Наґіса Сібата (JP)
Томоко Ісіґе (JP)
Сезар Мазано (BR)
Жером Лепті (CH)
+
РОБЕРТ МОРІС АЙТКЕН (CA) флейта
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, артистичний директор

17.30 КОНЦЕРТ-ПОРТРЕТ ОЛЕКСАНДРА КОЗАРЕНКА (UA)
Ірмологіон для струнних (1989) ~ 10`
Концертштюк для фортепіано, флейти та струнного оркестру (1991) ~ 6`
Concerto Rutheno для струнних (1991) ~ 8`
П’ять весільних ладкань з Покуття для народного голосу та струнних (1992) ~ 15`
Sinfonia Estravaganza для струнних (2001) ~ 14`
Виконує
КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ
Художній керівник та дириґент Олександр Драґан (UA)
Солісти
Ганна Солонична (UA) народний голос
Олександр Козаренко (UA) фортепіано
18.30 Дуель-Дует 1
ЮЛІАН БЕЛЛІ (DE) перкусія та ЄНС БРАХЕР (DE) труба
Крістіан Вольф (DE) Пульси (1998) ~ 12` UP
Філіп Блюме (DE) Collaboraxium (2000) ~ 15` UP
Лайза Лім (AU) Еваз (Мандри) (2009) ~ 15` UP

19.30 КОНЦЕРТ–ҐРАНД–СЦЕНА 2
Частина I
АНСАМБЛЬ НОВОЇ МУЗИКИ CONVERGENCE (CH/AM/GE)
(pre-art проєкт)
Роланд Мозер (CH) для шістьох духових інструментів (2012 ) ~ 8` WP (World Premiere)
Олексій Шмурак (UA) Ґолем (2011) ~ 10`
Штефан Вірт (CH) Двогобой для двох гобоїв (2013) ~ 4` WP
Емре Сіхан Калелі (TR) [№ 9:1] дев’ятнадцять думок про гобойовий концерт для гобоя соло та ансамблю (2012) ~ 9` UP
Виконують
Дімітрій Ставріаніді (GE) флейта
Ана Ломсарідзе-Артер (CH/GE) гобой, англійський ріжок
Давід Ґюламірян (AM) кларнет
Шмаванон Ґріґорян (AM) фагот
Армен Маїлян (AM) труба
Ґеорґій Беруашвілі (GE) валторна
Карапет Арутюнян (AM) тромбон
Артур Аванесов (AM) фортепіано
Натія Мдінарадзе (GE) скрипка
Ніно Шамуґія (GE) скрипка
Анна Єсаянц (AM) альтівка
Левон Аракелян (AM) віолончель
Ґеорґій Квлівідзе (GE) контрабас
Cоліст МАТІАС АРТЕР (CH) гобой
Дириґент АНДРЕАС БРЕННЕР (CH)
Частина II
Андрю Томас (US) Мерлін для маримби соло (1985) ~ 8` UP
Еманюель Сежурн (FR) чи не дасте вогоньку? (версія для Одеси 2013) ~ 3` WP
Дмітрій Янов-Яновський (UZ) Постскриптум для квартету перкусії (2003) ~ 10` UP
виконує
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ЛУҐАНО (CH)
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, мистецький директор

20.30 Дуель-Дует 2 ҐАБРІЕЛЛЕ БРУННЕР (CH) скрипка та ЗУЗАННЕ ГУБЕР (CH) фортепіано
Рудольф Кельтенборн (CH) Музика в п’яти частинах (2010/11) ~ 13` UP
Ганс Юрґен фон Бозе (DE) Три студії (….) ~ 10` UP
Ґабріелле Бруннер (CH) П’єса (2013) ~ 7` WP
Валентин Сильвестров (UA) Соната № 2 ~ 15`

21.30 АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO (UA)
Фарадж Караєв (AZ) Постлюдія VIIIb для кларнета й фортепіано на сцені та скрипки, альтівки й віолончелі поза сценою (2011) ~ 8`
Юрій Ґонцов (RU) Давньоєрусалимські хроніки для фортепіанового тріо (2012) ~ 10` WP
Богдан Кривопуст (UA) Гопак для фортепіанного тріо (2012) ~ 5`
Фірудін Аллахверді (AZ) Pre-text для фортепіано соло (2012) ~ ` WP
Дєніс Прісяжнюк (RU) Ймовірна музика ІІІ для почіпного тареля, дерев’яного духового та кількох інших інструментів (один виконавець) (2011) ~ 8` WP
Вітавтас Ґерманавічюс (LT) Trupantys юodюiai (Розкришені слова) для фортепіанового тріо (2011) ~ 3` UP
Любава Сидоренко (UA) Маріонетки для кларнета, фортепіано, скрипки, альтівки та віолончелі (2011) ~ 7`
Виконують
Володимир Ґітін (UA) кларнет
Тен Чон (CN) перкусія
Євген Пігуляк (UA) скрипка
Ірина Нерук (UA) альтівка
Золтан Алмаші (UA) віолончель
Євген Довбиш (UA) віолончель
Марина Мохрякова (UA) фортепіано
Олександр Перепелиця (UA) фортепіано, мистецький керівник

22.30 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 1 (на долі)
СОЛО-СОЛІССІМО 1 РОБЕРТ МОРІС АЙТКЕН (CA) флейта
Едґар Варез (FR/US) Щільність 21.5 (1936) ~ 5`
Роберт Моріс Айткен (CA) Хорал (1977) ~ 6` UP
Тору Такеміцу (JP) Air (1995) ~ 6`
Діеґо Луcуріаґа (EC) Париж-Янґана-Париж (1989) ~ 5` UP

23.00 АНТРАКТ–ФАНТАЗІЯ 1
Юрій Ґонцов (RU) Пломенистий вогонь для баяна та акордеона (2001) ~ 10` UP
Виконують
Валентина Солоненчук (UA) баян
Юлія Циганець (UA) акордеон
Сергій Шустов (UA) Прелюдія та фуга для трьох контрабасів (2013) ~ 4` WP
Виконують
Володимир Чекалюк (UA)
Володимир Гречух (UA)
Максим Кондратьєв (UA)
Ґеорґ Катцер (DE) Наперед! – куди? для баяна (1986) ~ 10`
Виконує
Валентина Солоненчук (UA) баян
Юлія Гомельська (UA) DiaDem-Vival-Di (№ 4) ~ 6` WP
Виконують
Валентина Солоненчук (UA) баян
Олена Павлова (UA) фортепіано

ПЕРША НІЧ (21 квітня)
00.00 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 2 (на долі)
Частина I
СОЛО-СОЛІССІМО 2 ЄВГЕН ГРОМОВ (UA) фортепіано
Вікторія Польова (UA) Вітрувіанська людина Пам’яті князя Андрея Волконського (2011) ~ 6`
Євген Станкович (UA) Соната для фортепіано в трьох частинах (1972) ~ 12`
Частина II
СОЛО ДЖЕНІФЕР ГАЙМЕР (US) фортепіано, іграшкове фортепіано + електроніка
Манфред Штанке (US) Сентиментальна подорож для іграшкового фортепіано, калімби, велосипедного горна, перкусії, мегафона та голосу (2006) ~ 6` UP
Володимир Рунчак (UA) Homo Ludens II для фортепіано (1992) ~ 12`
Петер Kесеґі (HU/DE) Сонце для іграшкового фортепіано (2012)
Рута Пайдере (LV/DE) новий твір для іграшкового фортепіано (2013) ~ 8` WP
Джулія Вулф (US) Східний Бродвей для іграшкового фортепіано та техно-поп-компакт-диска (20..) ~ 5` UP

02.00 ПАВЗА

ДРУГИЙ ДЕНЬ (21 квітня)
16.00 КОНЦЕРТ–ҐРАНД–СЦЕНА 3
Частина I
SOLO MUSICA
ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ХОР ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМЕНІ А. В. НЕЖДАНОВОЇ (UA)
Художній керівник та дириґент ЄВГЕНІЯ БОНДАР (UA)
Лоренц Маєргофер (AT) Смішно (Розсміяна фуга) (19...) ~ 2` UP
Кіра Майденберґ-Тодорова (UA) Бiлий килим забуття (2012) ~ 5` WP
Арне Мельнес (SE) Аґлепта (19..) ~ 5` UP
Частина II
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ЛУҐАНО (CH)
Міхаель Маєргоф (CH) шопінґ 4 (2005/06) ~ 6` UP
Томас Кеслер (CH) Sebuah Parabel (Індонезійська приповістка) для 4 ґонґів та електроніки ~ 10`
Наґіса Сібата / Сакіко Ясуї (JP) Kodama (Луна) для ансамблю перкусії (2013) ~ 7` WP
Тору Такеміцу (JP) Дощове дерево для двох маримб та вібрафона (1981) ~ 10` UP
Тосі Ітіянаґі (JP) Портрет лісу для маримби соло (1983) ~ 7` UP
Виконують
Сакіко Ясуї (JP)
Леандро Джаніні (CH)
Комуґі Мацукава (JP)
Нацу Ніcітані (JP)
Частина III
МОЛОДІЖНИЙ ЖІНОЧИЙ ХОР ОРІАНА (UA)
Художній керівник та дириґент ГАЛИНА ШПАК (UA)
Каконьї Арпад (HU) Псалом № 151 (2010) ~ 3`
Юлія Гомельська (UA) Зимова пастораль за поезією Бориса Пастернака (1996) ~ 4`
Ганна Гаврилець (UA) Кроковеє колесо – Фолк-концерт (частина 2) (2004) ~ 8`
Ой, темна нічка Купайлочка (2012) ~ 2`
Ірина Алексійчук (UA) Потойбічні ігри – містерія-дійство в двох частинах на вірші Олени Степаненко для жіночого хору a caрpella, магнітострічки, дримби, диджериду та перкусії (2008) ~ 4`
Наталія Черній (UA) Їде потяг (2010) ~ 2`

18.00 КОНЦЕРТ–ҐРАНД-–СЦЕНА 2
АНСАМБЛЬ НОВОЇ МУЗИКИ CONVERGENCE (CH/AM/GE)
(pre-art проєкт)
Едґар Варез (FR/US) Октандр (1923) ~ 8`
Мартін Яґґі (CH) Течія для гобоя та фортепіано (2010) ~ 6` UP
Іван Пахота (UA) Ліліт для ансамблю (2012) ~ 9` UP
Арман Ґущян (AM/RU) Stillhörig (Тихочутно) для ансамблю (2013) ~ 12` WP
Виконують
Дімітрій Ставріаніді (GE) флейта
Ана Ломсарідзе-Артер (CH/GE) гобой, англійський ріжок
Давід Ґюламірян (AM) кларнет
Шмаванон Ґріґорян (AM) фагот
Армен Маїлян (AM) труба
Ґеорґій Беруашвілі (GE) валторна
Карапет Арутюнян (AM) тромбон
Артур Аванесов (AM) фортепіано
Натія Мдінарадзе (GE) скрипка
Ніно Шамуґія (GE) скрипка
Анна Єсаянц (AM) альтівка
Левон Аракелян (AM) віолончель
Ґеорґій Квлівідзе (GE) контрабас
Cоліст МАТІАС АРТЕР (CH) гобой
Дириґент АНДРЕАС БРЕННЕР (CH)

19.00 СОЛО-СОЛІССІМО 3 РОБЕРТ МОРІС АЙТКЕН (CA) флейта
Едґар Варез (FR) Щільність 21.5 (1946) ~ 3`
Роберт Моріс Айткен (CA) Останні нотатки з Берліна (2012) ~ 10` UP
Ісан Юн (KR) Sori (1988) ~ 12`
Еліот Картер (US) Scrivo in vento (Пишу на вітер) (1991) ~ 6`

19.30 СОЛО-СОЛІССІМО 4 ЄВГЕН ГРОМОВ (UA) фортепіано
Пьєр Булез (FR) Сторінка відривного календаря для фортепіано (2005) ~ 5` UP
Андре Жоліве (FR) Ма́на для фортепіано (Луїзі Варез) (1935) ~ 12` UP
…сила, що продовжує нас у наших рідних фетишах…
I. Божоле (лялька)
II. Птах
III. Принцеса Балі
IV. Коза
V. Корова
VI. Пегас
Пьєр Булез (FR) Incises (Ритмоґрупи) для фортепіано (1994/2001) ~ 11` UP

20.00 АНТРАКТ–ФАНТАЗІЯ 2
Один день за ґратами (2012) ~ 2` WP
Виконують
Емін Міллі (AZ) читець
Фірудін Аллахверді (AZ) тар
Ельмір Мірзоєв (AZ) перкусія

20.30 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 3 (1-ий поверх)
Частина I
СОЛО та ДУЕТ ПЕРКУСІЙНИКІВ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ імені А.В. НЕЖДАНОВОЇ (UA)
Тосіміцу Танака (JP) Два рухи для маримби (Частина 2) (1970) ~ 5`
Виконує
Анна Рало (UA) маримба
Кейсі Канґелозі (US) Платонова печера для паличок, рук та підлоги ~ 12` UP
Виконують
Павль Еррера (EC) перкусія
Тен Чон (CN) перкусія
Частина II
СОЛІСТИ-ПЕРКУСІЙНИКИ МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФРАЙБУРГА (DE)
Карлгайнц Штокгавзен (DE) Вібра-Елуфа (2003 ) ~ 10` UP
Виконує
Сезар Мазано (BR) вібрафон
Сідні Модкінсон (US) Kerberos (Цербер) для барабанника-мовця (1990) ~ 4` UP
Виконує
Жером Лепті (DE) барабан
Ніколя Мартінсьов (FR) Чік для малого барабана соло (2003) ~ 4` UP
Виконує
Сезар Мазано (BR) малий барабан

21.30 АНТРАКТ–ФАНТАЗІЯ із ОДЕЄЮ НІНІ (US)
Далай (2012) UP
Ідіомія (2011) UP
Me See Ti (2012) UP

22.30 ДУЕЛЬ-ДУЕТ 3 МАТІАС АРТЕР (CH) та АНА ЛОМCАРІДЗЕ-АРТЕР (GE/CH) гобої, англійський ріжок
Лучано Беріо (IT) Секвенція VII для гобоя соло (1969) ~ 7`
Валентін Марті (CH) Pinxto II для двох гобоїв (2008) ~ 3` UP
Гейнц Голігер (CH) Студія мультифоніки для гобоя соло (1971) ~ 4` UP
Фелікс Бауман (CH) Я і Ти для двох гобоїв (2008) ~ 4` UP
Кармелла Цепколенко (UA) Почуття самотності (1995) ~ 8` UP
Костянтин Тімохін (UA/CH) Рабин на воді (за Шаґалом) для гобоя та англійського ріжка (2013) ~ 5` WP

23.00 АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO (UA)
Анастасія Садомскі (IL) Затьма для кларнета, фаґота, фортепіано, скрипки та віолончелі (2012) ~ ` WP
Александр Риндін (RU) Три поеми Емілії Дікінсон для сопрано, бас-кларнета й перкусії (2012) ~ ` WP
Любава Сидоренко (UA) Rythmos (Ритм) для фортепіано соло (2000) ~ 6`
Анна Тіхоплав (UA) Відблиски вітражу для скрипки, віолончелі, фортепіано та перкусії (2011) ~ 4`
Золтан Алмаші (UA) Срібло для кларнету, фортепіано, скрипки та віолончелі (2012) ~ 7`
Людмила Самодаєва (UA) Танцюючи з місяцем для флейти та кларнета (2013) ~ 5` WP
Асматі Чібалашвілі (UA/GE) Світло для скрипки, віолончелі, фортепіано та відео (2011) ~ 5` WP
Беньямін Юсупов (IL) Новий твір для ансамблю (2012) ~ 5` WP
Ельмір Мірзоєв (AZ) Ілюзорне сприйняття зруйнованого світу анархії для 5 виконавців та магнітострічки (2008) ~ 7` UP
Виконують
Пан Тінтін (CN) флейта
Володимир Ґітін (UA) кларнет, бас-кларнет
Тарас Комарницький (UA) фаґот
Яна Варламова (UA) сопрано
Тен Чон (CN) перкусія
Павль Еррера (EC) перкусія
Євген Пігуляк (UA) скрипка
Золтан Алмаші (UA) віолончель
Євген Довбиш (UA) віолончель
Марина Мохрякова (UA) фортепіано
Олександр Перепелиця (UA) фортепіано, дириґент, мистецький директор

ДРУГА НІЧ (22 квітня)
00.00 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 4 (на долі)
Частина I
СОЛІ ҐАБРІЕЛЛЕ БРУННЕР (CH) скрипка та ЗУЗАННЕ ГУБЕР (CH) фортепіано
Віталій Маник (UA) Парнас для скрипки соло (2006) ~ 10` WP
Крістіан Генкінґ (CH) Дитячі сцени для фортепіано (2007) ~ 15`
Юлія Гомельська (UA) Dabuba-Pa для скрипки соло (2000) ~ 9`
Частина IІ
Ані Ґосфілд (US) Бруклін, 4 жовтня 1941 року для фортепіано, бейсбольних м’ячів та рукавичок ~ 5`

Моріц Еґґерт (DE) Оркестр однієї людини II для фортепіано, іграшкового фортепіано, губної гармоніки (20..) ~ 7` UP
Виконує
ДЖЕНІФЕР ГАЙМЕР (US) фортепіано, іграшкове фортепіано + електроніка
Частина IIІ
НОВІ КОМПОЗИЦІЇ НА ҐІҐАНТСЬКИЙ КСИЛОФОН
Музика для кращого світу (2012) ~ 30` UP
Виконують
Мартін Ґрунефельд (NL)
Рой Ґрунефельд (NL)

01.30
Частина IV
Небойша Йован Жівкович (SE) тріо для одного (1995/99) ~ 5 `
Виконує
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE)

02.00. Завершальні промови
ЕПІЛОГ
Хав’єр Альварес (MX) Темаскаль (1984, версія для Одеси 2013) ~ 6` WP
Виконують
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) Беннет Добрік (DE)
Наґіса Сібата (JP)
Томоко Ісіґе (JP)
Сезар Мазано (BR)
Жером Лепті (CH)
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ЛУГАНО (CH)
Сакіко Ясуї (JP)
Леандро Джаніні (CH)
Комуґі Мацукава (JP)
Нацу Нісітані (JP)
Бернгард Вульф (DE) дириґент, мистецький директор

02.30 КІНЕЦЬ


Колективи: Камерний оркестр Хмельницької філармонії
Виконавці: Золтан Алмаші, Олександр Перепелиця, Володимир Чекалюк
Диригенти: Олександр Драган
Композитори:Вікторія Польова, Кармелла Цепколенко, Іван Пахота, Олексій Шмурак
Діячі мистецтв: Олександр Перепелиця
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н



Додати: Share on Facebook

Інші:

Віктор Мітюшкін вперше співатиме в новій версії опери "Трубадур"
Запорізька дитяча філармонія запрошує на концерт "Дивовижний Бетховен"
Реставрацію полтавської філармонії можуть завершити до кінця цього року
В центре Харькова развернется масштабное сражение
У Львові презентують світову прем'єру опери "Лис Микита"
У Київській консерваторії тенор зі світовим ім'ям Vittorio Grigolo 28 лютого дасть ексклюзивний майстер-клас
У Кропивницькому обрали кращих юних композиторів
«Найкраща збірка» Надії Шпаченко
Cімейні концерти - події для дітей у Львівській філармонії
Премьера масштабного балетного шоу пройдет в Украине
Українську піаністку номіновано на дві нагороди «Греммі»
Стипендія німецького фонду – юному скрипалю на честь 250-річчя Бетховена
У Львівській філармонії відбудеться фестиваль «Mozart BirthDay»
Засідання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченко
Різдвяний подарунок від «Віртуозів Львова»
Третій фестиваль хорових колективів "Святоспів"
"Щедрик" у Білому домі в Америці і... в руїнах у Шершнях. Будинок Леонтовича рятують чужі люди
Одеський театр опери та балету показав у Нідерландах "Сплячу красуню" та "Лускунчика"
Єдиний в Україні: Лоренцо Кастріота представить симфонічний концерт з італійськими мотивами
Суспільне радіо транслюватиме наживо новорічні концерти з Берліна та Відня
Благодійний концерт "Під ангелами Різдва" відбувся в Ужгороді
Різдвяний концерт відбувся у музичному училищі Херсона
Дніпропетровський театр опери та балету відзначив своє 45 – річчя
Львівська філармонія запрошує на 1000-ий концерт перед Новим роком: вхід вільний
Різдвяний фестиваль «BACH CONTEMPORARY» у філармонії!
25 грудня, на 56-му році життя померла видатна львівська піаністка Етелла Чуприк
Світові зірки класичної музики закликають допомогти дітям
Живемо в столиці, а виступаємо по всій країні - українка поділилась досвідом роботи музикантом в Індії
Тернопільській обласній філармонії - 80
Создать атмосферу доверия и доброжелательности. В Харькове запустили необычный проект
Суспільне радіо транслюватиме наживо новорічні концерти з Берліна та Відня
Искусственный интеллект допишет последнюю десятую симфонию Бетховена
У Львові вперше покажуть архіви Галицького музичного товариства
В Одеському оперному театрі до ювілею Народної артистки України - Лариси Зуєнко відбудеться опера "Мадам Баттерфляй"
Юних музикантів зі всієї України запрошують на прослуховування до Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU
Куди поїхав симфонічний оркестр " Філармонія" ?
У Києві виступлять "Київські солісти" за участю відомого піаніста і диригента Станіслава Христенка
У Житомирі відбудеться музичний фестиваль "Грудневі вечори"
Знімаємо кіно про Баядеру
У Запорізькій філармонії буде встановлено ліфт та підйомники для осіб з особливими потребами
      © 2008-2018 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110816_3439.jpg