"Крізь час і простір" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Ясіновська Марія
Молдован Наталія
Леонова Олена
м. Хмельницький
25 листопада 2012, неділя, 05:00
Концертний зал органної і камерної музики Хмельницької обласної філармонії
"Крізь час і простір"

Це подорож від життєрадісних та іскрометних танців, які танцювали прості люди, до благородних і стриманих, якими насолоджувались знатні особи; від простих танцювальних форм епохи Відродження до більш складних і досконалих доби бароко, і далі, до витончених форм першої чверті XVIII століття.

Музика — невід'ємна частина хореографічного мистецтва. Єдність хореографії та музики обумовлена об'єктивними зв'язками змістовного, смислового та історико – мистецтвознавчого характеру.

До Вашої уваги реконструкція танців з трактату «Орхезографія» (видання 1588 року) французького клірика Жанна Табуро (творчий псевдонім Туано Арбо); реконструкція танцю видатного французького викладача і танцівника останньої чверті XVII – початку XVIII століття Рауля Ожьї – Фойє; роботи видатних балетмейстерів сучасності Белінди Квірі та Каспера Майнца, які являють собою органічне сплетіння хореографічного тексту минулого з сучасним виконанням.

Митці намагаються відродити атмосферу старовини і цим допомогти глядачам відчути зв'язок зі своєю історією, зі своїм давнім минулим, яке присутнє в кожно му з нас.

Солісти:
Народна артистка України Марія Ясіновська (сопрано)
Заслужена артистка України Наталія Молдован (орган)
Лауреат міжнародних конкурсів Олена Леонова (сопрано)
Ансамбль "Flautando"
Балетна група "ПаГрав"


Виконавці: Марія Ясіновська, Наталія Молдован, Олена Леонова
Концертні організації: Хмельницька обласна філармонія
Джерело: Хмельницька обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_210.jpg