Вечір прем'єр від Олександра Саратського  | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Вечір прем'єр від Олександра Саратського 
Саратський Олександр
Вечір прем'єр від Олександра Саратського 
Premiere Evening
12 лютого, середа
Поширити у Facebook

18 лютого у національній філармонії відбудеться авторський концерт відомого українського композитора та джазового піаніста
Олександра Саратського

У концерті прийматимуть участь Liatoshynskyi Capella Orchestra Національного будинку музики, диригент Богдан Пліш.

У ПРОГРАМІ:
Прем'єра! Симфонія № 5
Прем'єра! Концерт для фортепіано з оркестром № 10 фа мінор у виконані автора

У своїй творчості Олександр Саратський органічно поєднує традиції джазу, академічної музики та українського фольклору.
Концертом у Києві композитор розпочне свій черговий тур містами України, який має на меті підтримати та надихнути музикою широку аудиторію у складні часи війни.

****
Олександр Саратський народився у Києві 28 січня 1961 року.


Отримав початкову музичну освіту в музичній школі № 3 ім. В. С. Косенка по класу скрипки. В пізні шкільні роки робить перші спроби у композиції та починає захоплюватись джазом. 1975 року вступив на теоретичний факультет Київського музичного училища ім Р. М. Глієра.

Після закінчення музичного училища з 1979 по 1981служив в армії, у полковому духовому оркестрі в Чернігові.

У 1983 – 1988 роках навчався на  теоретичному факультеті Ленінградської консерваторії ім. М. А. Римського-Корсакова (клас Л.Г. Ковнацької). В кінці навчання  захистив диплом "Фьюжн - як явище сучасної музики".

З 1995 року – керівник ансамблю "Два плюс..."(Зараз - «СараБанда») з яким виступає і донині. Ансамбль бере  участь у різних джазових фестивалях та акціях, гастролює Україною та за кордоном.

Наразі, Олександр Саратський викладає у Національній  музичній академії ім. П. І. Чайковського, Вечірній муз. школі №1 ім. К. Г. Стеценка.
Керівник Big Band «SaraBanda» НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Кожного року Олександр Саратський дає сольні концерти у Національній філармонії України.  За останні роки він здійснив декілька всеукраїнських турів містами України, де грав з мисцевими творчими колективами (оркестрами).
    
Олександр Саратський грав у якості соліста з  кращими оркестрами України такими як:  Національний Симфонічний Оркестр України,  Симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України,  Національний ансамбль солістів – «Київська камерата»,  Національний камерний ансамбль «Київські солісти» , Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, Академічний симфонічний оркестр  Харьківскої філармонії, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Академічний симфонічний оркестр Кримської філармонії, симфонічними та камерними оркестрами Тернопіля, Луцька, Херсона, Кропівницького, Дніпра, Хмельницького, Вінниці та інш.
    
ГАСТРОЛЬНИЙ ГРАФІК:

3 березня – Житомир, Житомирська обласна філармонія.
4 березня – Рівне, Зал камерної та органної музики (із Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії).
5 березня – Тернопіль, Тернопільська обласна філармонія.
6 березня – Львів, Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика (з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова», диригент – Сергій Бурко).











Композитори:Олександр Саратський
Концертна організація: Національна філармонія України



Інші:

Одесити вирушають на гастролі до Нідерландів і Бельгії
«Пахіта» – нова версія у «Схід Опері»
«БАХ Маратон»
Фестиваль до 110-го ювілею Святослава Ріхтера
Гранд тур оркестру INSO-Lviv у Нідерландах
Три блискучі концерти березня у Львівському органному залі – обирайте свій або приходьте слухати всі
До Рівного завітає Віктор Плоскіна
“Колискова для солдата”
У Кременці проходить фестиваль органної музики
У Салоніках відбулась світова прем’єра фільму «Королеви радості».
Сьомий етап курсу навчання "Магія музики" стартував у Берегові
Поезія культових поетів, покладена на музику
Світові шедеври та сучасна українська музика в Львівській філармонії
«АЗОВСТАЛЬ. Полонені. Заручники війни»
Kyiv Modern Ballet покаже у Львові виставу «Вій»
У Черкасах Національний симфонічний оркестр зіграє "Оду стійкості" на підтримку ЗСУ
В Одеській філармонії прозвучать скарби української класики
"Молитва крізь століття" прозвучить на Khmelnytskyi Classic Fest
"Київська камерата" зіграє концерт "Відлуння часу" в Національній філармонії
"Прикарпатська весна 2025": в Івано-Франківську проведуть традиційний фестиваль
У Житомирській обласній філармонії відбудеться Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв ім. Святослава Ріхтера
Мистецький проєкт «Березовський – Рачинський»
"Равель –150»
Пендерецький, Ліст, Брамс
Музичне шоу «ГАЛАКТИКА саундтреків із відеоігор»
«Наталка Полтавка», що народжується в Одесі
Київ офіційно подав заявку на отримання статусу Міста музики ЮНЕСКО
Про присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка
Найкращий хор року “Гомін” запрошує на березневі концерти
«Київська камерата» Валерію Матюхіну
Почуйте Фортепіанний футуризм
У Харківській опері відбудеться концерт «Український формат» до 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка
Державну театральну премію Курбаса присудили львівському режисеру
Кабінет міністрів врегулював питання перетину кордону військовозобов'язаними митцями та працівниками медіа.
На Кіровоградщині відбувся всеукраїнський музичний фестиваль виконавців на народних музичних інструментах
Житомирська обласна філармонія запрошує на концерт до дня народження Тараса Шевченка
Сьогодні минає 210 років з дня народження Михайла Вербицького
Хто отримає мистецьку премію «Київ» у 2025 році: список претендентів
Джазовий композитор-імпровізатор Олександр Саратський разом з «Віртуозами Львова» виступить у філармонії
«… землякам моїм в Украйні і не в Украйні…»
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
22.jpg