Міжнародна музична Академія 2015 | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Міжнародна музична Академія 2015
Криса Олег
Міжнародна музична Академія 2015
Другий сезон Міжнародної музичнї Академії «Світ класичної музики» («СКМ») розпочне свою роботу у м. Львові з 18 по 23 жовтня 2015 року
25 вересня 2015, п'ятниця
Поширити у Facebook

Засновником музичної Академії є Громадська організація «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» та Благодійний фонд «Олега Криси».

Академія створена з метою:
- популяризації класичної музики;
- передачі традицій різних скрипкових шкіл і великого досвіду видатних педагогів та виконавців українській молоді, що сприятиме підвищенню її професійного рівня та надасть можливість безпосереднього спілкування як з видатними музикантами, так і з однолітками з різних країн світу;
- удосконалення майстерності молодих педагогів музичних закладів України у процесі ознайомлення з методикою викладання та роботою над конкретними музичними творами видатних музикантів та педагогів;
- налагодження та розвитку зв’язків між педагогами та скрипковими виконавцями світового рівня з одного боку та музичною молоддю України та інших країн світу з другого.

Першим етапом музичної Академії стануть майстер-класи, на які будуть запрошений Олег Криса (США) — професор Істменської школи музики в Рочестері (штат Нью-Йорк, США)
До участі в майстер-класах запрошуються учні середніх спеціальних учбових закладів, студенти, аспіранти та випускники музичних ВУЗів.
Неповнолітніх учасників майстер-класів повинні супроводжувати один з батьків, або опікун.
Відбір учасників майстер-класів здійснюється на конкурсній основі — за результатами прослуховувань DVD, доданих до заявок з рекомендаціями.

Реєстрація студентів буде відбуватися у приміщенні Мистецького об’єднання «СКМ» 18 жовтня 2015 року.

Умови і терміни подачі заявок:
Заявку на участь у майстер-класах можна подати як в електронному вигляді (info@olehkrysa-competition.com), так і поштою на адресу:
ГО МО «Світ класичної музики»
вул. Івана Франка, 48/4
79005, м. Львів, Україна

Кінцевий термін подачі заявок — 01.10.2015 року.

До заявки необхідно додати наступні документи:
Копію паспорта або свідоцтва про народження;
Кольорові фотографії, бажано в цифровому форматі (роздільна здатність 300 dpi);
Рекомендація знаного скрипкового виконавця чи педагога (відправлені електронною поштою рекомендації, отримані безпосередньо від педагогів приймаються);
Коротка творча біографія учасника;
Дві копії невідредагованого запису у форматі DVD до 20 хвилин (бажано 2-х контрастних за стилем творів). Переконайтеся, що ваші DVD можуть відтворюватися на звичайному програвачі компакт-дисків.
У заявці кандидат повинен вказати, які конкретно твори, та яку кількість (не більше трьох) він хотів би опрацювати з педагогом.

Заявки, оформлені неналежним чином або надіслані без вищезазначених документів, до розгляду не приймаються.

Вступні внески:
Одночасно з подачею заявки (до 01.10.2015 року) кожен кандидат повинен здійснити вступний внесок, який не повертається, в розмірі 20 євро, або суму в доларах або у гривнях, яка еквівалентна вказаній сумі в євро відповідно до курсу Національного банку України на день оплати.

Кандидат повинен здійснити внесок на розрахунковий рахунок Благодійного Фонду «Олега Криси» (м. Львів).
Вищезазначена оплата повинна надійти не пізніше 10 жовтня 2015 року!

Пасивний курс навчання дає право відвідування будь-яких занять та концертів під час проведення майстер-класів.


Виконавці: Олег Криса
Джерело: olehkrysa-competition.com



Інші:

Італія надає Україні 32,5 мільйона євро на відновлення культурної спадщини Одещини
Коломийська філармонія отримала в подарунок скрипку із Франції
Гендиректор Метрополітен-опери вимагає скасувати виступ друга Путіна в Італії
Дитячий оркестр Richter Kids із Житомира повернувся з гастролей у Дортмунді
Іван Небесний – іменинник. Вітаємо!
ФЕСТИВАЛЬ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ "DOMINICALIS GLORIA
Національному музею музичних інструментів Італії передали українську бандуру
XІІ Міжнародний музичний фестиваль "Музика в старому Львові"
Львівська філармонія закриє 122-ий сезон "Симфонією відновлення" у день народження Мирослава Скорика
У Луцьку відбудеться органний концерт Марка Новаковича
У Брюсселі на концерті філармонічного оркестру та скрипаля Дмитра Удовиченка зібрали 8,5 млн грн на допомогу Україні
У Львові вперше відбудеться Бітлз-фестиваль
Опера не пляж: Ла Скала посилює дрес-код для глядачів
10 липня виповнилось би 104 роки від дня народження Аріадни (Ради) Лисенко
Виступ російського диригента Гергієва на фестивалі в Італії є неприйнятним - віцепрезидентка Європарламенту
У Національній асамблеї Республіки Корея відбувся концерт миру "Pray for Ukraine" на підтримку України
З 3 серпня по 14 вересня 2025 року у Рівному відбудеться VIII Міжнародний фестиваль органної музики «Musica Viva Organum» – Жива музика органа
«Оркестр тварин»
9 липня день народження Анатолія Кочерги
Помер легендарний композитор Ігор Поклад
У Харкові відбудеться прем'єра балету "Драконячі пісні"
Summer Opera Fest - фестиваль у Харкові
8 липня день пам'яті Платона Майбороди
Загадка Страдіварі: скрипку, викрадену у 1945-му, знайшли у Японії
Netflix планує транслювати музичні церемонії у партнерстві з Spotify — WSJ
6 липня день пам'яті всесвітньо відомого італійського композитора Енніо Морріконе (1928-2020 рр.)
Одеська опера вердіївською «Аїдою» завершить свій 215-й сезон
Україну представлять на Балетному гала-концерті в Індонезії
Подарунок із Франції: Коломийська філармонія отримала нову скрипку
Гурт "Паліндром" передав ГУР понад 1,5 млн гривень на дрони MAGURA
TOKYO ART NINJA, 5-й міжнародний конкурс
Одеська опера святкує: фестиваль "Оксамитовий сезон" стартує до Дня Незалежності
«Марія Заньковецька. Заручена зі сценою»: вистава, яку грають на чотирнадцяти локаціях 
Львівський хор “Гомін” вирушає у тур Україною!
«Океан Ельзи» зібрав 7,7 млн грн на дрони та РЕБи під час концертів у Львові
У Харкові до 100-річчя першого українського оперного театру — ХНАТОБу — покажуть оперу "Енеїду"
Вперше в Україні буде здійснено масштабний запис усіх камерних симфоній Євгена Станковича
Оркестр Львівської національної філармонії анонсує серію програм травмочутливого мистецтва
Згадуємо Богодара Которовича
Вчені довели, що Моцарт допомагає при епілепсії
      © 2008-2025 Music-review Ukraine