Тепер – національна! | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
Тепер – національна!
Комонько Марко
Пірієв Олександр Валерійович
Христенко Станіслав
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Бервецький Юрій
Сивохіп Володимир
Скорик Мирослав Михайлович
Тепер – національна!
Мистецький захід у Львівській обласній філармонії за участі Президента Петра Порошенка та Героя України композитора Мирослава Скорика
24 вересня 2018, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: philharmonia.lviv.ua

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській обласній філармонії статусу національної.

Про це він повідомив 19 вересня у Львівській філармонії під час робочої поїздки до Львівської області, в рамках якої відвідав й інші установи та заходи Львова.







У філармонії цього дня відбувся заключний концерт тетралогії, присвяченої визначному українському композитору Мирославу Скорику (в рамках міжнародного проекту «Рік Музики Мирослава Скорика», до 80-річчя легендарного композитора).

На концерті під назвою «Прем’єра. Вечір концертів Мирослава Скорика» уперше у Львові прозвучав новий твір композитора — Речитатив для скрипки з оркестром.

Партію скрипки виконав Марко Комонько (Львів) у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під диригуванням Юрія Бервецького (Львів).

Також солістами в концерті виступили Олександр Пірієв (Київ, віолончель) та Станіслав Христенко (Україна – США, фортепіано).

Символічно, що саме на цій прем’єрній події побував Президент України, і оголосив про підписання відповідного указу.

Тест указу Президента України №286/2018 «Про надання Львівській обласній філармонії статусу національної» доступний на офіційному інтернет-представництві Президента:
Ураховуючи вагомий внесок Львівської обласної філармонії у розвиток та популяризацію музичного мистецтва, постановляю:
Надати Львівській обласній філармонії статус національної та надалі іменувати її – Львівська національна філармонія.
 
Президент України П.ПОРОШЕНКО
19 вересня 2018 року

“Вітаю весь колектив філармонії з присвоєнням цього високого статусу”, – написав у своєму Твіттері Петро Порошенко.

Як розповів Генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп, про таку важливу та знакову подію колектив філармонії мріяв вже давно.

«Підписання Президентом України указу про присвоєння нашій установі статусу Національної було омріяною подією, до якої ми довго йшли, довго чекали та готувалися. Але все це відбулося вчасно.

Відбулося у Львові, у залі філармонії, з нашими артистами, з нашим композитором Маестро Мирославом Скориком.

Президент до нас приїхав і всіх привітав, через що ми дуже радіємо та пишаємося», – прокоментував подію Володимир Сивохіп.!


Колектив: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Виконавець (артист): Марко Комонько, Олександр Пірієв, Станіслав Христенко
Диригент: Юрій Бервецький
Композитор:Мирослав Скорик
Діяч мистецтв: Володимир Сивохіп
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Джерело: philharmonia.lviv.ua



Інші:

Романтична музика лунала в Івано-Франківській обласні філармонії ім. Іри Маланюк
Карнавал емоцій
Моцарт крізь століття
«Борітеся — поборете!»
Враження про моновиставу «ІРА»
“Духова музика — музика єднання”.
Фільм «СЛІДИ» здобув Panorama Audience Award на Берлінале — головну глядацьку нагороду секції Panorama для документального кіно
У Loft Stage «Харків Опера» відбувся концерт-реквієм «Соколята»
«Пісні. Арії. Поцілунки. Кохання»
«Снігом білим»
У Тернополі відбувся благодійний концерт "Ода стійкості"
«AXIS. Візії Півночі»
Враження про концерт «Любовні сповіді. Ніжність і пристрасть»
«Тенор – король опери»
Ми любимо інтимно…
Львівський хор музичного ліцею ім. Крушельницької виступив у Кафедральному соборі міста Барі в Італії
LOVE TANGO: кропивничани вигуками "Браво!" зустрічали виступ "Fuego Orchestra"
"ХІТИ 2000-х: Love": як у полтавській філармонії святкували День закоханих
«Фауст» Гуно в Баварській державній опері: знову опера про війну
«Музика сердець»
“Love & Music Show”
«Там, де живе любов»
Романтичний концерт
Різні історії минулого і сьогодення
«Генератор кохання». 12 лютого у концерт-холі "Юність", на честь дня закоханих - відбувся концерт
«Музична валентинка для закоханих»
На сцену «Харків Опера» знову повернулася «Флорія Тоска» Джакомо Пуччіні
«Пори року» - музика, яка є прекрасною і непідвладною часу!
Живий простір, що дихає свободою
У Тернополі відбувся вечір пам’яті видатного композитора Юрія Кіцили
Стійка і творча «Харків Опера»!
Казка в опері
Бродвей у…Хмельницькій філармонії
«Ера Водолія»
Фільми програми «Повний короткий» вже на шляху до глядачів!
"Крізь століття"
Враження про музичний перформанс «Відень. Каваштадт»
У Рівному відбулась прем’єра «Лісової Мавки»
Легендарна класика
«Вечір англійських сюїт»
      © 2008-2026 Music-review Ukraine